Garanti ve İade Koşulları

SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM ?

Siparişlerinizin iptalini 0(553)261 07 34 no’lu WHATSAPP hattımız üzerinden mesaj ile gerçekleştirebilirsiniz.

İADE SÜRECİ NASIL İLERLER ?

-Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

İade işleminin gerçekleşebilmesi için sitemizde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak iade edeceğiniz ürünü ambalajı ile  birlikte bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde kargoya vermelisiniz.

Ürünün iadesinin onaylanması için ürün tekrar satılabilirlik halini korumalıdır. (Tadilat işlemi görmemiş, kullanılmamış, kirlenmemiş, yıkanmamış, ütülenmemiş ve üzerine koku sinmiş olmamalıdır.)

Ürün elimize ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde açılır ve iade/değişim süreci başlar. İade birimi tarafından ürünle ilgili gerekli kontrollerin yapılmasının ardından iade talebinin onaylanması durumunda Banka / Kredi Kartı ile yaptığınız siparişlerinizde ücret iadesi ödemeyi yaptığınız kartınıza yapılacaktır. Alışverişinizi kredi kartına taksit seçeneğiyle gerçekleştirdiyseniz ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. 

 İADE VE DEĞİŞİM YAPILMAYAN ÜRÜNLER NELERDİR ?

İndirimli ve outlet ürünlerin iade/değişim işlemi yapılmamaktadır.

 HESABIMA YAPILAN PARA İADESİNİ GÖREMİYORUM. NE YAPMALIYIM ?

Bu durum bankanız ile ilgilidir. Bankanız para iadesini hesap hareketlerinize hemen yansıtmayabilir. İade süreci ile ilgili sorun yaşıyorsanız 0553 261 07 34 no’lu Müşteri Hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

(385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş olmalıdır.)

 İADE İÇİN GÖNDERDİĞİM ÜRÜNÜN KARGO BEDELİNİ ÖDEYECEK MİYİM ?

Ürününüzde herhangi bir sorun yok ise ve yasal cayma hakkınızı kullanıyorsanız siparişinizi oluştururken ödenmiş olan kargo ücreti tarafınızdan tahsil edilerek iade ücreti tarafınıza iletilir.Kargonuzu tarafımıza gönderirken kendi seçeceğiniz bir kargo şirketi ile gönderebilirsiniz.Bu husustan doğacak kargo ücreti tarafınıza aittir.

tekrar oluşturulacak siparişte kargo ücreti tarafınıza yansıtılacaktır.


ÜRÜNLERİN KARGOLANMA SÜRECİ NE ŞEKİLDEDİR?

200 tl ve üzeri tüm alış verişler gönderen tarafından ödenir.200 tl altında yapılan tüm alışverişerlerin ulaştırma/kargo bedeli ARAS kargo ile 10 tl dir.Paketinizin çıkışı yapıldığı zaman sitemize kayıtlı telefon numaranıza takip numaranız iletilecektir.Bu bağlamda alıcı,kendi kargo takibini tarafınca yapmalıdır.Teslim edilen kargo poşetinizin yırtık ya da kutunuzun ezilmiş gelmesi durumunda teslim alırken tutanak tutturulup,fotoğraflanması gereklidir.Bunlar yapılmadığı takdirde kargodan kaynaklı sorunlarda firmamız sorumlu değildir